top of page

Ošetření pleti - Objednej se online

Před rezervací svého termínu prosím věnujte pozornost mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví.
Děkuji, že opatření dodržujete. Opatření naleznete k nahlédnutí zde.


Komplexní ošetření pro všechny typy pleti, pro muže či ženy v každém věku.
Typ ošetření, použité přípravky či přístroje volím podle aktuálního stavu pleti a její potřeb.
Součástí ošetření může být například mechanické hloubkové čištění, různé druhy masáží, ošetření krku a dekoltu, zábaly, masky, peelingy.
 
Pro dosažení nejlepších výsledků pracuji také s koncentráty aktivních látek, které jsou dostupné pouze pro profesionální použití. 

Vysoce efektivní je využití přístrojových technologií. Účinek ošetření je až o 300% vyšší než při ručním ošetření. 
 
Využívám tyto technologie, přístroje: 
ultrazvuková špachtle pro hloubkové čištění, peeling a penetraci, galvanické proudy (katodové a anodové proudy), vysokofrekvenční proudy, ultrazvuk pro stimulaci látkové výměny, cold/hot kladívko (chladící hlavice), kosmetický radiofrekvenční lifting, diamantová mikrodermabraze, světelná terapie
 
Přístrojovou péči však nelze podstoupit v těchto případech: těhotenství, epilepsie a další nervové poruchy, autoimunitní onemocnění, mechanické implantáty v místě aplikace, onkologická onemocnění, nemoci srdce, ledvin, jater, oběhové soustavy a další závažná nebo infekční onemocnění. Nedoporučuje se provádět také po čerstvé aplikaci botoxu nebo výplní (1 měsíc).
 
Cenu za ošetření berte jako orientační. Výsledná cena ošetření je závislá na použitých produktech, aktivních látkách, přístrojích a provedených doplňkových službách v rámci ošetření. Rozpad cen naleznete zde.

Vše probereme při úvodní analýze stavu pleti a odsouhlasíme si průběh ošetření.